Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
TRÄSKULPTUR med fallos, Troligen centralamerika, 1900-talets senare del.
242927. TRÄSKULPTUR med fallos, Troligen centralamerika, 1900-talets senare del.
Höjd 37 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 37 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
6 433