TEXTILFRAGMENT, 2 st, sannolikt Sydamerika.

242784. TEXTILFRAGMENT, 2 st, sannolikt Sydamerika.

Ca. 43x53 och 110x34 cm.

Slitage, lagning. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 43x53 och 110x34 cm.

Antal besök: 674