STAFFLI samt RAM, nyrenässans.

242688. STAFFLI samt RAM, nyrenässans.

Ek. Geometrisk reliefdekor. Staffli, höjd 184. Ram, 63 x 52cm.

Proveniens Upperuds herrgård.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Upperuds herrgård.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 138