Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, Rölakan, 280 X 194, signerad.
242435. ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, Rölakan, 280 X 194, signerad.
Signatur "å".
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signatur "å".
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 809