ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, Rölakan, 280 X 194, signerad.

242435. ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, Rölakan, 280 X 194, signerad.

Signatur "å".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signatur "å".

Bruksslitage.

Antal besök: 3 215