SKÅP, 1900-talets början.

SKÅP, 1900-talets början.
242412. SKÅP, 1900-talets början.

Bredd 70
Djup 46
Höjd 78 cm.

Bruksslitage, skada dörrlist.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 70
Djup 46
Höjd 78 cm.

Bruksslitage, skada dörrlist.

Antal besök: 877