KONSOLSKÅP, empire, Danmark, 1800-tal.

242397. KONSOLSKÅP, empire, Danmark, 1800-tal.

Skåp mahogny .
Bredd 71 cm
Djup 44 cm
Höjd 79 cm.

Bruksslitage, faner skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp mahogny .
Bredd 71 cm
Djup 44 cm
Höjd 79 cm.

Bruksslitage, faner skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 202