ULLA WALLER. Motiv från Fjällbacka. Olja på duk, signerad.

242371. ULLA WALLER. Motiv från Fjällbacka. Olja på duk, signerad.

39 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 53 cm.

Antal besök: 3 871