PRISKURANTER 1900-talets mitt, Tretorn, Kockums, Ica Hakon mfl.

242337. PRISKURANTER 1900-talets mitt, Tretorn, Kockums, Ica Hakon mfl.

Pärmar med lanthandelspriser, kataloger, priskuranter plus dive äldre brev och skrivböcker.

Måttligt till kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 028