FIGURIN, fågel, keramik och metall, Ritva Karlsson.

242307. FIGURIN, fågel, keramik och metall, Ritva Karlsson.

Etikettmärkt samt otydligt signerad.
Höjd ca 32 cm.

Smärre slitage, metallmontering rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Antal besök: 2 467