AIMPOINT 5000 mag dot, 1990-talet.

2422354. AIMPOINT 5000 mag dot, 1990-talet.

Ett svensktillverkat sikte av märket Aimpoint 5000 mag dot tillverkat mellan 1991-1998 använt bl.a av amerikanska specialförband såsom Navy Seals och Delta Force.
Längd ca 14 cm, bredd ca 5 cm.
Försett med vapenfästen.

Begagnat bruksslitage, ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Försett med vapenfästen.

Antal besök: 4 152