VÄGGSKÅP PÅ UNDERREDE, allmoge, 1800-tal.

242161. VÄGGSKÅP PÅ UNDERREDE, allmoge, 1800-tal.

Märkt E.P.D 1859. Skåpets höjd 79 cm, Längd 74 cm och djup 24 cm. Bordets höjd 76 cm Längd 80 cm och djup 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 741