HERRARMBANDSUR, Certina, DS N2 Q, stål, Swiss made.

242124. HERRARMBANDSUR, Certina, DS N2 Q, stål, Swiss made.

Urtavla med stavindex och datumfönster.
Urtavlan 30x30 mm.
Märkt Certina, DS, N2, Q, Swiss made.
Certina, Super-Waterresistant, 20 ATM, Shock-Protected, Sapphire Crystal, 184.7100.41.

I originalask.

Bruksskick.
Repor.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavlan 30x30 mm.

I originalask.

Bruksskick.
Repor.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 7 935