Urtavla med stavindex och datumfönster.
Urtavlan 30x30 mm.
Märkt Certina, DS, N2, Q, Swiss made.
Certina, Super-Waterresistant, 20 ATM, Shock-Protected, Sapphire Crystal, 184.7100.41.
I originalask.
Bruksskick.
Repor.
Ej funktionstestad.
Urtavlan 30x30 mm.
I originalask.
Bruksskick.
Repor.
Ej funktionstestad.