RESESKRIVMASKIN, Frolio 5, Tyskland, 1920/30-tal.

242099. RESESKRIVMASKIN, Frolio 5, Tyskland, 1920/30-tal.

Längd ca. 24 cm.
På träplatta med plåthölje.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 24 cm.
På träplatta med plåthölje.

Slitage, rost.

Antal besök: 1 189