TRAMPHÄST, 1940/50-tal, metall.

24206. TRAMPHÄST, 1940/50-tal, metall.

Målad metall, i form av en travhäst med sulky. Tre hjul. Längd ca 108, bredd 47, höjd 74 cm.

Skador och delar saknas. Senare sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 718