JORDGLOB , Räth politiska jordglob, Räthgloben Verlag, Leipzig, efter 1972.

242061. JORDGLOB , Räth politiska jordglob, Räthgloben Verlag, Leipzig, efter 1972.

Jordglob på träfot, S-märkt och numrerad 17P
Diameter 33 cm
Skala 2 : 38 600 000.

Bruksskick
Spricka längs med ekvatorn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm
Skala 2 : 38 600 000.

Bruksskick
Spricka längs med ekvatorn.

Antal besök: 1 447