SERVISDELAR, 15 delar, porslin, Boda Shop, 1900-talets andra hälft.

242042. SERVISDELAR, 15 delar, porslin, Boda Shop, 1900-talets andra hälft.

12 kaffekoppar, 6 kaffefat, 9 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 745