MINIATYRVASER, 4 st. Glas, Bertil Vallien, Kosta.

242041. MINIATYRVASER, 4 st. Glas, Bertil Vallien, Kosta.

Alla signerade Boda-Åfors, B Vallien samt följt av siffra 1, 1, 3, 4
Höjd 7 - 8,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 8,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 809