SALONGSGRUPP, 5 delar, ådringsmålad, tidigt 1900-tal.

24201. SALONGSGRUPP, 5 delar, ådringsmålad, tidigt 1900-tal.

Soffa, längd 231 cm.
Bordet i annat utförande, björk, längd 110 cm.
2 stolar.
1 taburett.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd 231 cm.
2 stolar.
1 taburett.

Slitage.

Antal besök: 683