RINGi silver, art deco, svart onyx och markasiter.

241913. RINGi silver, art deco, svart onyx och markasiter.

Stämplad S (Sala) 835
Ringstorlek, 16,53 mm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad S (Sala) 835
Ringstorlek, 16,53 mm.

Bruksskick.

Antal besök: 882