EGON WALLBURG. Akvarell, signerad.

241903. EGON WALLBURG. Akvarell, signerad.

Bondgård.
Ca. 24x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bondgård.
Ca. 24x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 277