SNUSDOSA, 1700-tal, koppar, oval form.

2418819. SNUSDOSA, 1700-tal, koppar, oval form.

ca 8x4.5 cm

PROVENIENS: Hofsta Säteri.

Åldersrelaterad slitage, ärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 8x4.5 cm

PROVENIENS: Hofsta Säteri.

Antal besök: 1 228