GRAHAM STACY. Skuggor av ulvar, färglitografi, signerad och numrerad 148/280.

241874. GRAHAM STACY. Skuggor av ulvar, färglitografi, signerad och numrerad 148/280.

Bildyta 45 x 36 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 36 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 686