LJUSSTAKAR, ett par, Sigurd Persson, Cultura Metall, signerade och daterade 1993.

241872. LJUSSTAKAR, ett par, Sigurd Persson, Cultura Metall, signerade och daterade 1993.

Längd 12, bredd 6,5, höjd 8 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 252