Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHN ERIK BÄCKERSTEN. "Klar höstdag, Malö strömmar", olja på duk, sign.
241788. JOHN ERIK BÄCKERSTEN. "Klar höstdag, Malö strömmar", olja på duk, sign.
67 x 80cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
67 x 80cm.
Obetydligt slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 425