URNA, keramik, Upsala Ekeby, 1900-tal.

241787. URNA, keramik, Upsala Ekeby, 1900-tal.

Höjd ca 32 cm.

Slitage, glasyrkrackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Slitage, glasyrkrackelyrer.

Antal besök: 1 467