SKULPUR, Börje Skogh, Gustavsberg Studio, signerad samt daterad -70.

241765. SKULPUR, Börje Skogh, Gustavsberg Studio, signerad samt daterad -70.

Sten med silverdekor i form av fiskhuvud. Längd 8,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 571