PARTI BREV/KUVERT, ca 200 st. 1900-talets mitt. Sverige.

241752. PARTI BREV/KUVERT, ca 200 st. 1900-talets mitt. Sverige.

Stort antal brev och poststämplade frimärken på kuvert.

Ej genomgångna.
Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgångna.
Skador.

Antal besök: 657