241747. RULLBANDSPELARE med MIKROFON, Tandberg, 1970-tal, Oslo.
Rullbandspelare, Tandberg.
Plakettmärkt: Tandberg radiofabrikkA/S Oslo, Tandberg Tape Recorder Model 845, 120 volts.
Mikrofon, Tandberg i originalkartong.
Kartong märkt: Tanberg TM-4 dynamic microphone.
Ej funktionstestade.
Bruksskick.
Kartong med skador.