FLASKA och SNAPPSGLAS, 2 st, glas, 1900-tal.

241725. FLASKA och SNAPPSGLAS, 2 st, glas, 1900-tal.

Etsad dekor med Gustaf III monogram.
Höjd ca. 8,5-21 cm.

Fotnagg på ett glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 8,5-21 cm.

Fotnagg på ett glas.

Antal besök: 522