STOL, "Ambassadör", design Carl Malmsten, 1900-tal.

241710. STOL, "Ambassadör", design Carl Malmsten, 1900-tal.

Åfors.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åfors.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 356