UPPLÄGGNINGSBESTICK, silver med pärlemorskaft, stämplad B:Schou. 1800-tal.

241628. UPPLÄGGNINGSBESTICK, silver med pärlemorskaft, stämplad B:Schou. 1800-tal.

Stämplad BS B:Schou BS.
Längd ca 31,5 cm.

Avslag på pärlemorskaft. Bristning samt trolig lagning på silver.
Slitage. Svag namngravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad BS B:Schou BS.
Längd ca 31,5 cm.

Slitage. Svag namngravyr.

Antal besök: 601