PLÅTLEKSAKER JAPAN 4 st bland annat MARUSAN och HAJI.

241624. PLÅTLEKSAKER JAPAN 4 st bland annat MARUSAN och HAJI.

Bilar längd 20- 22 cm.

Bilar med slitage och skador. Marusan friktion fungerar ej. mÖvriga batteri ej testade. Ryttare med rostskador. Hästens öron lösa (medföljer). Hästens urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilar längd 20- 22 cm.

Antal besök: 1 737