241624. PLÅTLEKSAKER JAPAN 4 st bland annat MARUSAN och HAJI.
Bilar längd 20- 22 cm.
Bilar med slitage och skador. Marusan friktion fungerar ej. mÖvriga batteri ej testade. Ryttare med rostskador. Hästens öron lösa (medföljer). Hästens urverk fungerar.