PLÅTBIL Electro Toy Racer 21, Yonezawa Japan.

241623. PLÅTBIL Electro Toy Racer 21, Yonezawa Japan.

Längd 25 cm.

Lackskador hjälm. Slitage. Batterilucka saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25 cm.

Antal besök: 1 378