HALVMÅNEBORD, ett par, nyrenässans, 1800-talets sista hälft.

241577. HALVMÅNEBORD, ett par, nyrenässans, 1800-talets sista hälft.

Senare bemålade
Längd 133, bredd 65, höjd 77 cm.

Smärre slitage, repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare bemålade

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 812