TRÄSOFFA, 18-1900-tal.

TRÄSOFFA, 18-1900-tal.
241557. TRÄSOFFA, 18-1900-tal.

Längd 183, bredd 54, höjd 89 cm.

Bruksslitage, skadat tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skadat tyg.

Antal besök: 1 005