RAKBORSTE, silver, Johan Petter Grönvall Stockholm 1816.

241521. RAKBORSTE, silver, Johan Petter Grönvall Stockholm 1816.

Total längd inkl fodral ca 12 cm.

Slitage. Enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Enstaka bucklor.

Antal besök: 1 235