VÄGGPLAKETTER samt VASER, 2 +2, porslin, Tyskland, 1900-talets början.

241505. VÄGGPLAKETTER samt VASER, 2 +2, porslin, Tyskland, 1900-talets början.

Samtliga delar märkta.
Väggplaketter, 2 st, diameter 25 cm
Vaser, 2 st, höjd 10,6 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samtliga delar märkta.
Vaser, 2 st, höjd 10,6 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 520