PARTI GRAFIK, 3 delar, bl.a "Beröring" Stefan Sjöberg, signerad, daterad 1982 samt numrerad 38/110.

241461. PARTI GRAFIK, 3 delar, bl.a "Beröring" Stefan Sjöberg, signerad, daterad 1982 samt numrerad 38/110.

Etsning, "Beröring" Stefan Sjöberg, signerad, daterad 1982 samt numrerad 38/110. 45x50 cm.
Färglitografi, "Sommarfere" Brita af Klercker, signerad, numrerad 15/250. 43x54 cm.
Färglitografi, komposition med hink, John Wipp, signerad, daterad 74 samt numrerad 179/210. 45x32 cm.

Något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnade.

Antal besök: 1 350