LINDORM LILJEFORS. Fällande änder, Olja på pannå signerad Lindorm L och daterad -44.

241460. LINDORM LILJEFORS. Fällande änder, Olja på pannå signerad Lindorm L och daterad -44.

71 x 89 cm.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 89 cm.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Antal besök: 1 734