ROCK, Burberry.

ROCK, Burberry.
241407. ROCK, Burberry.

Rygglängd 101 cm, axelbredd 46 cm.

Bruksslitage, enstaka mindre skador på foder.

Gör en kostnadsfri värdering!
241407. ROCK, Burberry.

Antal besök: 1 007