ASGER JORN, komposition i grönt och gult, färgträsnitt. Signerad och daterad 72.

24130. ASGER JORN, komposition i grönt och gult, färgträsnitt. Signerad och daterad 72.

Bildytans mått 32 x 42 cm.

Bladet något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått 32 x 42 cm.

Bladet något gulnat.

Antal besök: 1 205