KORNISCH, gustaviansk stil, 1900-tal.

241306. KORNISCH, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 125, bredd 11, höjd 10 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 815