PARTI GLAS, 4 delar, 1900-tal.

241284. PARTI GLAS, 4 delar, 1900-tal.

Sk. böhmisk kristall, bestående av 2 skålar med diameter 11,5 resp. 21,5 cm samt 2 vaser med höjd 17,5 resp. 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 509