FIGURIN, Art deco " Humoreske " Lo Hesse, Constantin Holzer Defanti, Rosenthal, 1920-tal.

241135. FIGURIN, Art deco " Humoreske " Lo Hesse, Constantin Holzer Defanti, Rosenthal, 1920-tal.

Dansande figur.
Höjd 31 cm.

Fin konstlagning ca 10 cm upp på kjolen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dansande figur.
Höjd 31 cm.

Antal besök: 3 118