HYLLSYSTEM, String, 1950/60-tal.

241090. HYLLSYSTEM, String, 1950/60-tal.

5+3+3 hylllan.
2+3 gavlar med mera.

Hyllplan med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

5+3+3 hylllan.
2+3 gavlar med mera.

Hyllplan med skador.

Antal besök: 1 159