KARL GUSTAF NILSON. midsommarstång, litografi, signerad samt daterad 1974.

241072. KARL GUSTAF NILSON. midsommarstång, litografi, signerad samt daterad 1974.

Numrerad 108/110. Bildyta ca 62 x 50 cm.

Märken, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, veck.

Antal besök: 735