Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NAPPE LEON. "I pose". Olja på pannå. Signerad N Leon.
24105. NAPPE LEON. "I pose". Olja på pannå. Signerad N Leon.
16 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
16 x 22 cm.
Garpenhus Auktioner
3 325