GRAFIKMAPPAR, 4 st, Ferdinand Boberg, P.A Norstedt & söner, 1900-tal.

241015. GRAFIKMAPPAR, 4 st, Ferdinand Boberg, P.A Norstedt & söner, 1900-tal.

Stockholmsbilder från början av 1900-talet serie 2,3,4, en mapp utan utan angivelse, bladstorlek ca 40,5 x 31,5 cm.

Ej genomgångna, slitage, revor och veck, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 262