BESTICK, 18 delar, "Focus", Gense, omkring 1900-talets mitt.

241001. BESTICK, 18 delar, "Focus", Gense, omkring 1900-talets mitt.

Rostfritt stål. Kommer i originalkartonger.
6 st gafflar, längd 17 cm
6 st skedar, längd 17 cm
6 st knivar, längd 17,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st gafflar, längd 17 cm
6 st skedar, längd 17 cm
6 st knivar, längd 17,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 929