NILS LANDBERG. Ölandsmotiv, olja på duk, signerad N. Landberg.

241000. NILS LANDBERG. Ölandsmotiv, olja på duk, signerad N. Landberg.

37 x 45 cm.

Åldersslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Åldersslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besök: 2 204